Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Mbeshtetese sedilje me fije Bamboo Black

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Mbeshtese, kashtore & masazh sedilje

I disponueshëm

Mbështetëse (mbulesë) sedilje universale për makinë.

Me suport për mesin.

Bërë me fije bambuje.

Më shumë detaje

1,350 LEK

1 copë
2 copë

Shto Hiqe

Mbështetëse (mbulesë) sedilje universale për makinë.

Me suport për mesin.

Bërë me fije bambuje.

Dizenjuar për të lejuar qarkullimin e ajrit.

E freskët dhe e rehatshme në klimë të ngrohtë.

Ngjyra: E Zezë

Përmasat: 52 * 49 * 43 cm

Paketimi përfshin: 1 copë

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Mbeshtetese sedilje me fije Bamboo Black

Mbeshtetese sedilje me fije Bamboo Black

Mbështetëse (mbulesë) sedilje universale për makinë.

Me suport për mesin.

Bërë me fije bambuje.

Shkruaj përshtypjen tënde

5 produkte të tjera në të njëjtën kategori: