Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Mbeshtetese sedilje rrjete me fije bamboo Set2

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Mbeshtese, kashtore & masazh sedilje

SMMS00125

I disponueshëm

Mbështetëse (jastëk) sedilje universale për makinë.

Bërë prej material rrjetë dhe fije bambuje.

Dizenjuar për të lejuar qarkullimin e ajrit.

Ndjesi e rehatshme gjatë ngarjes.

Paketimi: Çift (2 copë)

Më shumë detaje

2,100 LEK

Shto Hiqe

Mbështetëse (jastëk) sedilje universale për makinë.

Bërë prej material rrjetë dhe fije bambuje.

Dizenjuar për të lejuar qarkullimin e ajrit.

Ndjesi e rehatshme gjatë ngarjes.

Paketimi: Çift (2 copë)

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Mbeshtetese sedilje rrjete me fije bamboo Set2

Mbeshtetese sedilje rrjete me fije bamboo Set2

Mbështetëse (jastëk) sedilje universale për makinë.

Bërë prej material rrjetë dhe fije bambuje.

Dizenjuar për të lejuar qarkullimin e ajrit.

Ndjesi e rehatshme gjatë ngarjes.

Paketimi: Çift (2 copë)

Shkruaj përshtypjen tënde

8 produkte të tjera në të njëjtën kategori: