Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Organizues bagazhi plastik i palosshëm Jumbo 37L

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Mbajtese, ora & instrumenta

RLOB17042

I disponueshëm

Strukturë dhe pamje unike.

Dizajn fleksibël, kursen hapësirë.

Mund të hapet dhe të mbyllet sipas dëshirës.

Më shumë detaje

1,900 LEK

Shto Hiqe

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Strukturë dhe pamje unike.

Dizajn fleksibël, kursen hapësirë.

Mund të hapet dhe të mbyllet sipas dëshirës.

Mjaft e dobishme për të organizuar dhe sistemuar sendet në bagazh.

Ideale gjithashtu edhe për kamping apo aktivitete të ndryshme në natyrë.

Material miqësor ndaj mjedisit.

Materiali: Plastik

Përmasat (e hapur): 49.5 x 34.5 x 30 cm (Gjt. x Gjr. x Lt.)

Përmasat (e mbyllur): 49.5 x 34.5 x 11 cm (Gjt. x Gjr. x Lt.)

Kapaciteti (max): 37 L

Ngarkesa (max): 10 kg

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Organizues bagazhi plastik i palosshëm Jumbo 37L

Organizues bagazhi plastik i palosshëm Jumbo 37L

Strukturë dhe pamje unike.

Dizajn fleksibël, kursen hapësirë.

Mund të hapet dhe të mbyllet sipas dëshirës.

Shkruaj përshtypjen tënde

7 produkte të tjera në të njëjtën kategori: