Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Mbajtese CD/DVD 32CP Candy

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Mbajtese, ora & instrumenta

SMMC56355BL

Ska gjendje

Mbajtëse portofol për CD/DVD me zinxhir.

Mbron CD dhe DVD nga pluhuri, gërvishtjet apo dëmtime të tjera.

Me një rrip të vogël për tu mbajtur.

Me 2 xhepa në bredësi dhe 1 xhep jashtë.

Kapaciteti: 32 CD/DVD

Ngjyra: E Zezë/Gri

Përmasat: 16 x 16 x 4.5 cm

Më shumë detaje

490 LEK

Disponueshmëria: Ky produkt nuk është më gjendje

Mbajtëse portofol për CD/DVD me zinxhir.

Mbron CD dhe DVD nga pluhuri, gërvishtjet apo dëmtime të tjera.

Me një rrip të vogël për tu mbajtur.

Me 2 xhepa në bredësi dhe 1 xhep jashtë.

Kapaciteti: 32 CD/DVD

Ngjyra: E Zezë/Gri

Përmasat: 16 x 16 x 4.5 cm

  • Gjerësia: 16 cm
  • Thellësia: 4.5 cm
  • Gjatësia: 16 cm

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Mbajtese CD/DVD 32CP Candy

Mbajtese CD/DVD 32CP Candy

Mbajtëse portofol për CD/DVD me zinxhir.

Mbron CD dhe DVD nga pluhuri, gërvishtjet apo dëmtime të tjera.

Me një rrip të vogël për tu mbajtur.

Me 2 xhepa në bredësi dhe 1 xhep jashtë.

Kapaciteti: 32 CD/DVD

Ngjyra: E Zezë/Gri

Përmasat: 16 x 16 x 4.5 cm

Shkruaj përshtypjen tënde

8 produkte të tjera në të njëjtën kategori: