Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Mbeshtetese krahu Matte Premium Grey

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Mbajtese & instrumenta

SMMK27398G

I disponueshëm

Mbështetëse krahu universale.

Konstruksion i fortë dhe i qëndrueshëm.

Hapësirë e bollshme brenda kutisë.

Më shumë detaje

2,200 LEK

Shto Hiqe

Mbështetëse krahu universale.

Konstruksion i fortë dhe i qëndrueshëm.

Hapësirë e bollshme brenda kutisë.

E rregullueshme në lartësi.

Kapaku i sipërm i lëvizshëm.

Instalim i lehtë.

Ngjyra: Gri

Gjeresia: 11 cm

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Mbeshtetese krahu Matte Premium Grey

Mbeshtetese krahu Matte Premium Grey

Mbështetëse krahu universale.

Konstruksion i fortë dhe i qëndrueshëm.

Hapësirë e bollshme brenda kutisë.

Shkruaj përshtypjen tënde

10 produkte të tjera në të njëjtën kategori: