Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Koke marmite 60/30MM

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Marmita

15703/60

I disponueshëm

Koke terminal marmite prej celiku te kromuar.

Pershtatet ne marmite me diameter: Ø 30-50 mm

Instalim i thjeshte me vida.

Kontrolloni dhe rishtrengoni periodikisht (pas 500-1000km) vidat per efekt sigurie.

Materiali: Celik

Gjatesia: 200 mm

Më shumë detaje

800 LEK

Shto Hiqe

Koke terminal marmite prej celiku te kromuar.

Pershtatet ne marmite me diameter: Ø 30-50 mm

Instalim i thjeshte me vida.

Kontrolloni dhe rishtrengoni periodikisht (pas 500-1000km) vidat per efekt sigurie.

Materiali: Celik

Gjatesia: 200 mm

  • Gjatësia: 200 mm
  • Materiali: Celik

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Koke marmite 60/30MM

Koke marmite 60/30MM

Koke terminal marmite prej celiku te kromuar.

Pershtatet ne marmite me diameter: Ø 30-50 mm

Instalim i thjeshte me vida.

Kontrolloni dhe rishtrengoni periodikisht (pas 500-1000km) vidat per efekt sigurie.

Materiali: Celik

Gjatesia: 200 mm

Shkruaj përshtypjen tënde

29 produkte të tjera në të njëjtën kategori: