Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Llambe Xenon D2S 12V 35W 6000K set2

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Llamba Xenon

12884/D2S

Ska gjendje

Set me 2 llamba feneri HID Xenon D2S.

Ndricim i larte dhe konsum i ulet energjie.

Temperatura e ngjyres: 6000K

Drita: E bardhe

Baza: P32d-2

12V / D2S / 35W

Më shumë detaje

2,900 LEK

Cmim i reduktuar!

-3.33%

3,000 LEK

Disponueshmëria: Ky produkt nuk është më gjendje

Set me 2 llamba feneri HID Xenon D2S.

Ndricim i larte dhe konsum i ulet energjie.

Temperatura e ngjyres: 6000K

Drita: E bardhe

Baza: P32d-2

12V / D2S / 35W

  • Kategoria ECE: D2S
  • Tensioni: 12V
  • Fuqia: 35W

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Llambe Xenon D2S 12V 35W 6000K set2

Llambe Xenon D2S 12V 35W 6000K set2

Set me 2 llamba feneri HID Xenon D2S.

Ndricim i larte dhe konsum i ulet energjie.

Temperatura e ngjyres: 6000K

Drita: E bardhe

Baza: P32d-2

12V / D2S / 35W

Shkruaj përshtypjen tënde

10 produkte të tjera në të njëjtën kategori: