Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Rele me fishe per llamba HID bi-xenon H4

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Llamba Xenon

12905

I disponueshëm

Rele dhe fishat komplet për llamba HID bi-xenon.

E përshtatshme me llambat xenon H4/HB2/9003, 12V 35W/55W.

Dizenjuar për kitet xenon me paketa.

Më shumë detaje

1,900 LEK

Shto Hiqe

Rele dhe fishat komplet për llamba HID bi-xenon.

E përshtatshme me llambat xenon H4/HB2/9003, 12V 35W/55W.

Dizenjuar për kitet xenon me paketa.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Rele me fishe per llamba HID bi-xenon H4

Rele me fishe per llamba HID bi-xenon H4

Rele dhe fishat komplet për llamba HID bi-xenon.

E përshtatshme me llambat xenon H4/HB2/9003, 12V 35W/55W.

Dizenjuar për kitet xenon me paketa.

Shkruaj përshtypjen tënde

10 produkte të tjera në të njëjtën kategori: