Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Llambe LED T4 12V 2Led set2 White Canbus

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Llamba LED

12731/BLISTER

I disponueshëm

Llambe Led (T4W) me 2Led SMD5050.

Me rezistence te integruar 3W (Canbus).

Eleminon “erroret” dhe paralajmerimet per llambe te djegur.

Per drita parkimi, drita kabine.

Baza: BA9s

T4 / 12V

Ngjyra: Bardhe

Paketimi: Blister, 2 cope

Më shumë detaje

900 LEK

Cmim i reduktuar!

-10%

1,000 LEK

Shto Hiqe

Llambe Led (T4W) me 2Led SMD5050.

Me rezistence te integruar 3W (Canbus).

Eleminon “erroret” dhe paralajmerimet per llambe te djegur.

Per drita parkimi, drita kabine.

Baza: BA9s

T4 / 12V

Ngjyra: Bardhe

Paketimi: Blister, 2 cope

  • Kategoria ECE: T4
  • Tensioni: 12V

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Llambe LED T4 12V 2Led set2 White Canbus

Llambe LED T4 12V 2Led set2 White Canbus

Llambe Led (T4W) me 2Led SMD5050.

Me rezistence te integruar 3W (Canbus).

Eleminon “erroret” dhe paralajmerimet per llambe te djegur.

Per drita parkimi, drita kabine.

Baza: BA9s

T4 / 12V

Ngjyra: Bardhe

Paketimi: Blister, 2 cope

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: