Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Llambe LED R1 HB3 36W 6000K set2

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Llamba LED

SMLB0003HB3

I disponueshëm

Llambë feneri LED super e ndritshme.

Trupi dhe reflektori tërësisht metal i kromuar, pa pjesë plastike.

Përmasa të vogla, përshtatet me 99% të makinave.

LED-i më modern dhe më efikas i bërë ndonjëherë - LEXTAR.

CANBUS i gjeneratës së fundit.

Kënaqësi e plotë e garantuar.

Paketimi përfshin: 2x Llamba LED HB3 feneri.

Specifikime:

Model: R1 GPNE

Chip: LEXTAR

Fuqia: 2x 36W

Lumen: 2x 5500LM

Tensioni: DC9-36V

shih më poshtë...

Më shumë detaje

6,700 LEK

Cmim i reduktuar!

-15.19%

7,900 LEK

Shto Hiqe

Llambë feneri LED super e ndritshme.

Trupi dhe reflektori tërësisht metal i kromuar, pa pjesë plastike.

Përmasa të vogla, përshtatet me 99% të makinave.

LED-i më modern dhe më efikas i bërë ndonjëherë - LEXTAR.

CANBUS i gjeneratës së fundit.

Kënaqësi e plotë e garantuar.

Paketimi përfshin: 2x Llamba LED HB3 feneri.

Specifikime:

Model: R1 GPNE

Chip: LEXTAR

Fuqia: 2x 36W

Lumen: 2x 5500LM

Tensioni: DC9-36V

Temperatura e ngjyrës: 6000K

Sistemi i ftohjes: Me ajër (ventilim)

Waterproof: IP68

Temperatura e punës: -40°C   ̴180°C

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Llambe LED R1 HB3 36W 6000K set2

Llambe LED R1 HB3 36W 6000K set2

Llambë feneri LED super e ndritshme.

Trupi dhe reflektori tërësisht metal i kromuar, pa pjesë plastike.

Përmasa të vogla, përshtatet me 99% të makinave.

LED-i më modern dhe më efikas i bërë ndonjëherë - LEXTAR.

CANBUS i gjeneratës së fundit.

Kënaqësi e plotë e garantuar.

Paketimi përfshin: 2x Llamba LED HB3 feneri.

Specifikime:

Model: R1 GPNE

Chip: LEXTAR

Fuqia: 2x 36W

Lumen: 2x 5500LM

Tensioni: DC9-36V

shih më poshtë...

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: