Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Llambe T20 12V W21/5W Xenon efekt set2

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Llamba Halogjene

12856

I disponueshëm

Llambë me baze qelqi dhe efekt Xenon per drita parkimi, drita frenash.

Drite super e bardhe.

Baza: W3x16q

T20 W21/5W / 12V / 5W

Paketimi: Blister, 2 cope

Më shumë detaje

650 LEK

Shto Hiqe

Llambë me baze qelqi dhe efekt Xenon per drita parkimi, drita frenash.

Drite super e bardhe.

Baza: W3x16q

T20 W21/5W / 12V / 5W

Paketimi: Blister, 2 cope

Mos e prekni xhamin e llambes me gishtat tuaj.

  • Kategoria ECE: W21/5W
  • Tensioni: 12V
  • Fuqia: 21/5W

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Llambe T20 12V W21/5W Xenon efekt set2

Llambe T20 12V W21/5W Xenon efekt set2

Llambë me baze qelqi dhe efekt Xenon per drita parkimi, drita frenash.

Drite super e bardhe.

Baza: W3x16q

T20 W21/5W / 12V / 5W

Paketimi: Blister, 2 cope

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: