Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Llambe P21W 12V BA15s Amber

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Llamba Halogjene

12830/BOX

I disponueshëm

Llambë me 1 filament dhe me drite portokalli, per drita sinjali, drita frenash.

Baza: BA15s

P21W / 12V / 21W

Më shumë detaje

40 LEK

Shto Hiqe

Llambë me 1 filament dhe me drite portokalli, per drita sinjali, drita frenash.

Baza: BA15s

P21W / 12V / 21W

Mos e prekni xhamin e llambes me gishtat tuaj.

  • Kategoria ECE: P21W
  • Tensioni: 12V
  • Fuqia: 21W

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Llambe P21W 12V BA15s Amber

Llambe P21W 12V BA15s Amber

Llambë me 1 filament dhe me drite portokalli, per drita sinjali, drita frenash.

Baza: BA15s

P21W / 12V / 21W

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: