Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Llambe P21W 12V BA15s Amber set2

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Llamba Halogjene

12830/BLISTER

I disponueshëm

Llambë me 1 filament dhe me drite portokalli, per drita sinjali, drita frenash.

Baza: BA15s

P21W / 12V / 21W

Paketimi: Blister, 2 cope

Më shumë detaje

110 LEK

Cmim i reduktuar!

-8.33%

120 LEK

Shto Hiqe

Llambë me 1 filament dhe me drite portokalli, per drita sinjali, drita frenash.

Baza: BA15s

P21W / 12V / 21W

Paketimi: Blister, 2 cope

Mos e prekni xhamin e llambes me gishtat tuaj.

  • Kategoria ECE: P21W
  • Tensioni: 12V
  • Fuqia: 21W

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Llambe P21W 12V BA15s Amber set2

Llambe P21W 12V BA15s Amber set2

Llambë me 1 filament dhe me drite portokalli, per drita sinjali, drita frenash.

Baza: BA15s

P21W / 12V / 21W

Paketimi: Blister, 2 cope

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: