Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Sfungjer per larje makine King

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Larje & Pastrim

9613

I disponueshëm

Sfungjer për larje makine në forme ovale.

Mjaft i butë dhe nuk gërvisht.

Përmasat: 19 x 13.5 x 6 cm (Gjt. x Gjr. Th)

Më shumë detaje

250 LEK

Cmim i reduktuar!

-16.67%

300 LEK

Shto Hiqe

Sfungjer për larje makine në forme ovale.

Mjaft i butë dhe nuk gërvisht.

Përmasat: 19 x 13.5 x 6 cm (Gjt. x Gjr. Th)

  • Gjerësia: 13.5 cm
  • Thellësia: 6 cm
  • Gjatësia: 19 cm

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Sfungjer per larje makine King

Sfungjer per larje makine King

Sfungjer për larje makine në forme ovale.

Mjaft i butë dhe nuk gërvisht.

Përmasat: 19 x 13.5 x 6 cm (Gjt. x Gjr. Th)

Shkruaj përshtypjen tënde

25 produkte të tjera në të njëjtën kategori: