Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Shkop alumini teleskopik për furcë, 140-240 cm

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Larje & Pastrim

45296

I disponueshëm

Shkop alumini teleskopik per larje

I zgjatshëm nga 140 ne 240 cm;

Me doreza gome te shkumezuara;

Lidhje e lehte me ujin;

Celes on/off per hapjen dhe mbylljen e ujit.

E pershtatshme per larjen e vetura, furgone, kamione ose vertrata xhami.

Më shumë detaje

1,900 LEK

Shto Hiqe

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Shkop alumini teleskopik per larje

I zgjatshëm nga 140 ne 240 cm;

Me doreza gome te shkumezuara;

Lidhje e lehte me ujin;

Celes on/off per hapjen dhe mbylljen e ujit.

E pershtatshme per larjen e vetura, furgone, kamione ose vertrata xhami.

  • Lartësia: 140 cm
  • Pesha: 0.75 kg
  • Materiali: Alumin

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Shkop alumini teleskopik për furcë, 140-240 cm

Shkop alumini teleskopik për furcë, 140-240 cm

Shkop alumini teleskopik per larje

I zgjatshëm nga 140 ne 240 cm;

Me doreza gome te shkumezuara;

Lidhje e lehte me ujin;

Celes on/off per hapjen dhe mbylljen e ujit.

E pershtatshme per larjen e vetura, furgone, kamione ose vertrata xhami.

Shkruaj përshtypjen tënde

25 produkte të tjera në të njëjtën kategori: