Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Fshese me korent 12V 120W Wet & Dry

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Larje & Pastrim

SMVC102D

I disponueshëm

Fshesë me vakum për pastrimin e interiorit të makinës.

Ideale për papastërtitë e thata dhe të njoma.

Pastron me lehtësi pluhrat, thërrimet, rërën, gurat, qimet, likuidet dhe çdo papastërti tjetër.

Më shumë detaje

2,190 LEK

Shto Hiqe

Fshesë me vakum për pastrimin e interiorit të makinës.

Ideale për papastërtitë e thata dhe të njoma.

Pastron me lehtësi pluhrat, thërrimet, rërën, gurat, qimet, likuidet dhe çdo papastërti tjetër.

Veti thithje mjaft e fortë.

Filtër HEPA me efikasitetit të lartë që hiqet dhe lahet.

Zhurmë e ulët.

Funksionon direkt nga porta e prizës së cigares.

Çelës On/Off për ndezje dhe fikje.

Specifikimet:

Fuqia: 120W

Përmasat: 37 x 10 x 10 cm (Gjt. x Gjr. x Lt.)

Tensioni në hyrje: DC 12V

Niveli i zhurmës: ≤70dB

Gjatësia e kabllit: 4 m

Masa paraprake:

Mos e përdorni fshesën më shumë se 15 minuta pa ndërprerje. Lëreni të pushojë rreth 20 minuta dhe më pas ta ndizni.

Filtri Hepa duhet të jetë i thatë përpara përdorimit.

Paketimi përfshin:

1x Fshesë me korent (vakum)

1x Tub zgjatues i sheshtë

1x Tub zgjatues fleksibël

1x Furçë e vogël

2x Adaptorë

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Fshese me korent 12V 120W Wet & Dry

Fshese me korent 12V 120W Wet & Dry

Fshesë me vakum për pastrimin e interiorit të makinës.

Ideale për papastërtitë e thata dhe të njoma.

Pastron me lehtësi pluhrat, thërrimet, rërën, gurat, qimet, likuidet dhe çdo papastërti tjetër.

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: