Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Furce pluhurash me doreze te rrotullueshme

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Larje & Pastrim

RLFP67065

I disponueshëm

Furçë pluhurash me fije nano-mikrofiber pambuk.

Dorezë e gjatë dhe e rrotullueshme 360°

Të përdoret në sipërfaqe të thata.

Nuk gërvisht.

Aplikimi: Makine, shtëpi, zyrë, etj.

Gjatësia totale: 60 cm

Më shumë detaje

890 LEK

Cmim i reduktuar!

-19.02%

1,099 LEK

Shto Hiqe

Furçë pluhurash me fije nano-mikrofiber pambuk.

Dorezë e gjatë dhe e rrotullueshme 360°

Të përdoret në sipërfaqe të thata.

Nuk gërvisht.

Aplikimi: Makine, shtëpi, zyrë, etj.

Gjatësia totale: 60 cm

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Furce pluhurash me doreze te rrotullueshme

Furce pluhurash me doreze te rrotullueshme

Furçë pluhurash me fije nano-mikrofiber pambuk.

Dorezë e gjatë dhe e rrotullueshme 360°

Të përdoret në sipërfaqe të thata.

Nuk gërvisht.

Aplikimi: Makine, shtëpi, zyrë, etj.

Gjatësia totale: 60 cm

Shkruaj përshtypjen tënde

25 produkte të tjera në të njëjtën kategori: