Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Furce pastrimi uji silikoni 31cm Black

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Larje & Pastrim

SMFS00357

Ska gjendje

Furcë silikoni mjaft e butë për pastrimin e ujit.

Heq ujin plotësisht nga xhamat apo llamarina e makinës, pa e gërvishtur atë.

E rehatshme për ta mbajtur dhe përdorur.

Aplikimi: Makinë, shtëpi, zyrë, dyqan, etj.

Materiali: Silikon + Plastik

Gjatesia: 31 cm

Më shumë detaje

790 LEK

Disponueshmëria: Ky produkt nuk është më gjendje

Furcë silikoni mjaft e butë për pastrimin e ujit.

Heq ujin plotësisht nga xhamat apo llamarina e makinës, pa e gërvishtur atë.

E rehatshme për ta mbajtur dhe përdorur.

Aplikimi: Makinë, shtëpi, zyrë, dyqan, etj.

Materiali: Silikon + Plastik

Gjatesia: 31 cm

  • Materiali: Silikon + Plastik

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Furce pastrimi uji silikoni 31cm Black

Furce pastrimi uji silikoni 31cm Black

Furcë silikoni mjaft e butë për pastrimin e ujit.

Heq ujin plotësisht nga xhamat apo llamarina e makinës, pa e gërvishtur atë.

E rehatshme për ta mbajtur dhe përdorur.

Aplikimi: Makinë, shtëpi, zyrë, dyqan, etj.

Materiali: Silikon + Plastik

Gjatesia: 31 cm

Shkruaj përshtypjen tënde

22 produkte të tjera në të njëjtën kategori: