Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Furce pastrimi uji silikoni 28cm Yellow

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Larje & Pastrim

SMFS0517

I disponueshëm

Furcë silikoni mjaft e butë për pastrimin e ujit.

Heq ujin plotësisht nga dritaret apo llamarina e makinës, pa e gërvishtur atë.

E rehatshme për ta mbajtur dhe përdorur.

Aplikimi: Makinë, shtëpi, zyrë, dyqan, etj.

Materiali: Silikon + Plastik

Gjatesia: 28 cm

Ngjyra: E Verdhë

Më shumë detaje

590 LEK

Shto Hiqe

Furcë silikoni mjaft e butë për pastrimin e ujit.

Heq ujin plotësisht nga dritaret apo llamarina e makinës, pa e gërvishtur atë.

E rehatshme për ta mbajtur dhe përdorur.

Aplikimi: Makinë, shtëpi, zyrë, dyqan, etj.

Materiali: Silikon + Plastik

Gjatesia: 28 cm

Ngjyra: E Verdhë

  • Gjatësia: 28 cm
  • Materiali: Silikon + Plastik

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Furce pastrimi uji silikoni 28cm Yellow

Furce pastrimi uji silikoni 28cm Yellow

Furcë silikoni mjaft e butë për pastrimin e ujit.

Heq ujin plotësisht nga dritaret apo llamarina e makinës, pa e gërvishtur atë.

E rehatshme për ta mbajtur dhe përdorur.

Aplikimi: Makinë, shtëpi, zyrë, dyqan, etj.

Materiali: Silikon + Plastik

Gjatesia: 28 cm

Ngjyra: E Verdhë

Shkruaj përshtypjen tënde

23 produkte të tjera në të njëjtën kategori: