Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Kuti e ndihmes se shpejte FA14

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kuti ndihma e shpejte

SMFA14

I disponueshëm

Kuti e ndihmës së parë.

E vogël dhe kompakte.

E nevojshme jo vetëm në makinë, por edhe për sigurinë në jetën e përditshme në shtëpi, zyrë, kamping, ekskursione, sporte në natyrë, etj.

Më shumë detaje

600 LEK

Cmim i reduktuar!

-7.69%

650 LEK

Shto Hiqe

Kuti e ndihmës së parë.

E vogël dhe kompakte.

E nevojshme jo vetëm në makinë, por edhe për sigurinë në jetën e përditshme në shtëpi, zyrë, kamping, ekskursione, sporte në natyrë, etj.

Përmasat: rreth 20 x 13 cm

 

Kit 14 artikuj, përfshen:

Garza sterile 5x5 cm;

Garza me alkol për dezinfektim;

Fashë trekëndore (për krahun) 96x95x136 cm;

Fashë PBT 5cm x 4.5m;

Shirit Leukoplast roll;

Shirita ankerplasti;

Pecetë freskuese për temperaturë;

Shkopa me pambuk dhe Jod (betadinë)

Shkopa me pambuk;

Llastik për shtrëngim;

Gërshërë;

Piskatore;

Paramanda (kapëse metalike);

Çanta.

  • Gjerësia: 13 cm
  • Gjatësia: 20 cm

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Kuti e ndihmes se shpejte FA14

Kuti e ndihmes se shpejte FA14

Kuti e ndihmës së parë.

E vogël dhe kompakte.

E nevojshme jo vetëm në makinë, por edhe për sigurinë në jetën e përditshme në shtëpi, zyrë, kamping, ekskursione, sporte në natyrë, etj.

Shkruaj përshtypjen tënde

2 produkte të tjera në të njëjtën kategori: