Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Llak kroskoti Sega Super Jumbo Classic 750ML

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kozmetikë

MSLK6434

I disponueshëm

Pastron, shkelqen dhe mbron kroskotin.

Heq gjithe papastërtitë nga elementet plastike brenda në makinë.

Siguron një shkëlqim dhe aromë qe zgjat.

Mbron kroskotin dhe elementet plastike nga dielli.

Miqësore me njerëzit alergjikë.

Madhësia Super Jumbo: 750 ml

Më shumë detaje

500 LEK

Shto Hiqe

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Pastron, shkelqen dhe mbron kroskotin.

Heq gjithe papastërtitë nga elementet plastike brenda në makinë.

Siguron një shkëlqim dhe aromë qe zgjat.

Mbron kroskotin dhe elementet plastike nga dielli.

Miqësore me njerëzit alergjikë.

Madhësia Super Jumbo: 750 ml

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Llak kroskoti Sega Super Jumbo Classic 750ML

Llak kroskoti Sega Super Jumbo Classic 750ML

Pastron, shkelqen dhe mbron kroskotin.

Heq gjithe papastërtitë nga elementet plastike brenda në makinë.

Siguron një shkëlqim dhe aromë qe zgjat.

Mbron kroskotin dhe elementet plastike nga dielli.

Miqësore me njerëzit alergjikë.

Madhësia Super Jumbo: 750 ml

Shkruaj përshtypjen tënde

9 produkte të tjera në të njëjtën kategori: