Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Pastrues insektesh BeautyCar 750 ml

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kozmetikë

45305

I disponueshëm

Solucion për pastrimin e insekteve.

Pastron tërësisht duke u kujdesur per sipërfaqet.

Heq cdo gjurmë te insekteve nga xhamat dhe llamarina.

Spray 750 ml. 

Më shumë detaje

350 LEK

Cmim i reduktuar!

-30%

500 LEK

Shto Hiqe

Solucion për pastrimin e insekteve.

Pastron tërësisht duke u kujdesur per sipërfaqet.

Heq cdo gjurmë te insekteve nga xhamat dhe llamarina.

Spray 750 ml.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Pastrues insektesh BeautyCar 750 ml

Pastrues insektesh BeautyCar 750 ml

Solucion për pastrimin e insekteve.

Pastron tërësisht duke u kujdesur per sipërfaqet.

Heq cdo gjurmë te insekteve nga xhamat dhe llamarina.

Spray 750 ml. 

Shkruaj përshtypjen tënde

12 produkte të tjera në të njëjtën kategori: