Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Pastrues tapicerie textile Blue Whale 650 ml

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kozmetikë

RLPT06460

I disponueshëm

Pastrues shkumë multi-përdorimësh për tapicerinë e makinës.

Heq të gjitha njollat, papastërtitë dhe yndyrat nga tapiceria.

Me furçë të integruar për përdorim më të lehtë.

Më shumë detaje

590 LEK

Shto Hiqe

Pastrues shkumë multi-përdorimësh për tapicerinë e makinës.

Heq të gjitha njollat, papastërtitë dhe yndyrat nga tapiceria.

Me furçë të integruar për përdorim më të lehtë.

Me karakteristika dezinfektimi.

Neutralizon dhe largon aromat e pakëndshme.

I jep interiorit të automjetit një ndjesi pastërtie dhe freskie.

Masa: 650 ml

APLIKIMET:

Tapiceri tekstili • Sediljet e makinës • Tavanin e makinës • Tapete, qilima • Pëlhura • Mokete • Kolltuqe • Divane.

Automjete • Shtëpi • Dyqan • Zyrë, etj.

UDHËZIME:

Tundeni mirë përpara përdorimit.

Spruconi direkt mbi sipërfaqe.

Lëreni për pak çaste të veprojë, pastaj fërkojeni me furçën e integruar ose me një leckë.

Përsëriteni proçedurën nëse është e nevojshme.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Pastrues tapicerie textile Blue Whale 650 ml

Pastrues tapicerie textile Blue Whale 650 ml

Pastrues shkumë multi-përdorimësh për tapicerinë e makinës.

Heq të gjitha njollat, papastërtitë dhe yndyrat nga tapiceria.

Me furçë të integruar për përdorim më të lehtë.

Shkruaj përshtypjen tënde

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: