Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Trajtues tapicerie lekure Leather Polish Blue Whale 250 ml

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kozmetikë

RLTL06571

I disponueshëm

Llustron, rigjeneron, hidraton dhe mbron lëkurën.

Mbron lëkurën nga zbehja dhe njollat.

Rikthen shkëlqimin dhe mbron lëkurën nga vjetërimi.

Më shumë detaje

440 LEK

Shto Hiqe

Llustron, rigjeneron, hidraton dhe mbron lëkurën.

Mbron lëkurën nga zbehja dhe njollat.

Rikthen shkëlqimin dhe mbron lëkurën nga vjetërimi.

APLIKIMI:

Sedilje lëkure në automjete.

Mobilje lëkure, kolltuqe, valixhe, veshje dhe çizme prej lëkure.

UDHËZIME:

Tundeni mirë përpara përdorimit.

Pastroni fillimisht sipërfaqen që do aplikohet.

Spruconi direkt mbi lëkurë ose mbi një leckë të butë dhe të pastër.

Fërkoni butësisht mbi sipërfaqe duke përdorur lëvizje rrethore.

Warning!

Mos e përdorni në kamosh.

Gjithmonë testojeni fillimisht në një zonë të vogël që nuk bie në sy, për të siguruar përputhshmëri.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Trajtues tapicerie lekure Leather Polish Blue Whale 250 ml

Trajtues tapicerie lekure Leather Polish Blue Whale 250 ml

Llustron, rigjeneron, hidraton dhe mbron lëkurën.

Mbron lëkurën nga zbehja dhe njollat.

Rikthen shkëlqimin dhe mbron lëkurën nga vjetërimi.

Shkruaj përshtypjen tënde

16 produkte të tjera në të njëjtën kategori: