Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Krem per tapiceri lekure Chimigal 500 ml

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kozmetikë

LRCFL-09

I disponueshëm

Krem ushqyes profesional për mirëmbajtjen e tapicerive prej lëkure.

Mbron lëkurën nga vjetrimi.

Thelbësore për të ruajtur shkëlqimin dhe elasticitetin e lëkurës.

Lë një aromë të këndshme.

E përshtatshme sediljet prej lëkure të makinës, kolltuqeve në shtëpi apo zyrë, dhe cdo moblije tjetër e veshur me lëkurë.

Përpara aplikimit, rekomandohet të pastroni sipërfaqen e lëkurës me detergjent për pastrim lëkure.

Masa 500 ml

Përdorimi:

Pastroni fillimisht sipërfaqen...

shih me poshte...

Më shumë detaje

990 LEK

Shto Hiqe

Krem ushqyes profesional për mirëmbajtjen e tapicerive prej lëkure.

Mbron lëkurën nga vjetrimi.

Thelbësore për të ruajtur shkëlqimin dhe elasticitetin e lëkurës.

Lë një aromë të këndshme.

E përshtatshme sediljet prej lëkure të makinës, kolltuqeve në shtëpi apo zyrë, dhe cdo moblije tjetër e veshur me lëkurë.

Përpara aplikimit, rekomandohet të pastroni sipërfaqen e lëkurës me detergjent për pastrim lëkure.

Masa 500 ml

Përdorimi:

Pastroni fillimisht sipërfaqen e lëkurës me detergjent për pastrim lëkure.

Tundeni mirë përpara përdorimit.

Aplikoni kremin butësisht në lëkurë me një sfungjer të thatë apo leckë të butë.

Prisni rreth 20 min derisa kremi të përthithet nga lëkura.

Për lëkura shumë të vjetruara, përsëriteni trajtimin.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Krem per tapiceri lekure Chimigal 500 ml

Krem per tapiceri lekure Chimigal 500 ml

Krem ushqyes profesional për mirëmbajtjen e tapicerive prej lëkure.

Mbron lëkurën nga vjetrimi.

Thelbësore për të ruajtur shkëlqimin dhe elasticitetin e lëkurës.

Lë një aromë të këndshme.

E përshtatshme sediljet prej lëkure të makinës, kolltuqeve në shtëpi apo zyrë, dhe cdo moblije tjetër e veshur me lëkurë.

Përpara aplikimit, rekomandohet të pastroni sipërfaqen e lëkurës me detergjent për pastrim lëkure.

Masa 500 ml

Përdorimi:

Pastroni fillimisht sipërfaqen...

shih me poshte...

Shkruaj përshtypjen tënde

12 produkte të tjera në të njëjtën kategori: