Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Pastrues tapicerie lekure Chimigal 750 ml

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kozmetikë

LRDFL-08

I disponueshëm

Detergjent pastrues dizenjuar për pastrimin e sipërfaqeve prej lëkure.

Pastron shpejt dhe me efikasitet.

Eliminon papastërtitë edhe në poret më të thella të lëkurës.

Lë një aromë të këndshme.

E përshtatshme për pastrimin e sediljeve prej lëkure të makinës, kolltuqeve në shtëpi apo zyrë, dhe cdo moblije tjetër e veshur me lëkurë.

Spray 750 ml

Përdorimi:

Tundeni mirë përpara përdorimit.

Testoni produktin në një cep që nuk bie në sy.

shih me poshtë...

Më shumë detaje

790 LEK

Shto Hiqe

Detergjent pastrues dizenjuar për pastrimin e sipërfaqeve prej lëkure.

Pastron shpejt dhe me efikasitet.

Eliminon papastërtitë edhe në poret më të thella të lëkurës.

Lë një aromë të këndshme.

E përshtatshme për pastrimin e sediljeve prej lëkure të makinës, kolltuqeve në shtëpi apo zyrë, dhe cdo moblije tjetër e veshur me lëkurë.

Spray 750 ml

Përdorimi:

Tundeni mirë përpara përdorimit.

Testoni produktin në një cep që nuk bie në sy.

Spruconi produktin në mënyrë uniforme dhe lëreni të veprojë për një cast.

Pastrojeni mire me një leckë të njomur.

Pas pastrimit të sipërfaqes, rekomandohet të aplikohet krem ushqyes për mbrojtjen e lëkurës.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Pastrues tapicerie lekure Chimigal 750 ml

Pastrues tapicerie lekure Chimigal 750 ml

Detergjent pastrues dizenjuar për pastrimin e sipërfaqeve prej lëkure.

Pastron shpejt dhe me efikasitet.

Eliminon papastërtitë edhe në poret më të thella të lëkurës.

Lë një aromë të këndshme.

E përshtatshme për pastrimin e sediljeve prej lëkure të makinës, kolltuqeve në shtëpi apo zyrë, dhe cdo moblije tjetër e veshur me lëkurë.

Spray 750 ml

Përdorimi:

Tundeni mirë përpara përdorimit.

Testoni produktin në një cep që nuk bie në sy.

shih me poshtë...

Shkruaj përshtypjen tënde

12 produkte të tjera në të njëjtën kategori: