Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Pastrues kondicioneri Blue Whale 150 ml

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kimikate

RLPK06589

I disponueshëm

Pastron sistemin e ajrit të kondicionimit dhe freskon interiorin e makinës.

Eliminon erërat e këqija dhe lë një aromë të këndshme Limoni.

Eliminon bakteriet dhe kontaminimet e ndryshme nga tubat e ajrimit.

Masa: 150 ml

Më shumë detaje

600 LEK

Shto Hiqe

Pastron sistemin e ajrit të kondicionimit dhe freskon interiorin e makinës.

Eliminon erërat e këqija dhe lë një aromë të këndshme Limoni.

Eliminon bakteriet dhe kontaminimet e ndryshme nga tubat e ajrimit.

Masa: 150 ml

APLIKIMET:

Të gjitha sistemet e ajrit të kondicionuar në autovetura, furgonë, kamionë dhe makina bujqësore.

Gjithashtu i përshtatshëm edhe për sistemin e ajrit të kondicionuar në shtëpi.

UDHËZIME:

Ndizni motorin dhe hapeni ajrin e kondicionuar (AC) në fuqinë maksimale në ajër të ftohtë.

Përzgjidhni qarkullimin e brendshëm të ajrit.

Sigurohuni qe grilat e ventilimit të jenë të hapura plotësisht.

Tundeni mire konteinerin dhe vendoseni në pozicion vertikal tek dyshemeja e krahut të pasagjerit, aty ku është edhe hyrja e ajrit gjatë qarkullimit të brendshëm.

Shtypni aktivizuesin e konteinerit.

Mbyllni të gjitha dritaret dhe dyert e automjetit.

Lëreni motorin dhe kondicionerin ndezur (pa njeri brenda) për rreth 5 minuta, derisa konteineri të boshatiset plotësisht.

Pas aplikimit, ventiloni plotësisht automjetin me dyer të hapura, duke siguruar që ajri i kondicionuar të jetë në fuqi maksimale dhe qarkullimi i brendshëm i mbyllur.

Fikni motorin dhe lërini dyert të hapura për rreth 10 minuta.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Pastrues kondicioneri Blue Whale 150 ml

Pastrues kondicioneri Blue Whale 150 ml

Pastron sistemin e ajrit të kondicionimit dhe freskon interiorin e makinës.

Eliminon erërat e këqija dhe lë një aromë të këndshme Limoni.

Eliminon bakteriet dhe kontaminimet e ndryshme nga tubat e ajrimit.

Masa: 150 ml

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: