Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Graso zinxhiri spray Super Help 150 ml

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kimikate

RLGZ50150

I disponueshëm

Graso speciale për zinxhirë normalë dhe me vetë-lubrifikim, me veti depërtuese të shkëlqyer.

Spray 150 ml

APLIKIMET:

Më shumë detaje

450 LEK

Cmim i reduktuar!

-100 LEK

550 LEK

Shto Hiqe

Graso speciale për zinxhirë normalë dhe me vetë-lubrifikim, me veti depërtuese të shkëlqyer.

Spray 150 ml

APLIKIMET:

Mjete që funksionojnë me zinxhirë • Zinxhirë biçikletash • Zinxhirë motoçikletash • Pjata & bucela • Ingranazhe • Kavo çeliku • Pulexho • Çikrikë • Arganello • Rula transportues • Pirunë • Traktorë dhe pajisje fermash • Pajisje ndërtimi • Pajisjet e lavazheve • Marinë, etj.

VEÇORITË:

Depërton thellë në pikat jetike të zinxhirit.

Formon një film mbrojtës lubrifikues jetëgjatë.

Dizenjuar edhe për zinxhirët me shpejtësi dhe ngarkesë të lartë.

Rezistente ndaj larjes me ujë të nxehtë apo të ftohtë.

Redukton fërkimin, veshjen, zhurmën, dridhjen dhe parandalon korrozionin.

Zgjat jetën e zinxhirit.

UDHËZIME:

Tundeni mirë para përdorimit.

Përdorni tubin zgjatues për zona të vështira për t’u arritur.

Mos e përzieni me lubrifikantë të tjerë.

Aplikoni mbi zinxhir dhe prisni për disa minuta deri sa produkti të depërtojë.

Mos aplikoni ndërsa pajisjet janë të ndezuara apo në proçes pune.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Graso zinxhiri spray Super Help 150 ml

Graso zinxhiri spray Super Help 150 ml

Graso speciale për zinxhirë normalë dhe me vetë-lubrifikim, me veti depërtuese të shkëlqyer.

Spray 150 ml

APLIKIMET:

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: