Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Pastrues kondicioneri Super Fresh Super Help 150 ml

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kimikate

RLPK60150

I disponueshëm

Pastron sistemin e ajrit të kondicionimit dhe freskon interiorin e makinës suaj në më pak se 10 min.

Eliminon erërat e këqija dhe lë një aromë të këndshme.

Eliminon bakteriet dhe kontaminimet e ndryshme nga tubat e ajrimit.

Masa: 150 ml

Më shumë detaje

600 LEK

Shto Hiqe

Pastron sistemin e ajrit të kondicionimit dhe freskon interiorin e makinës suaj në më pak se 10 min.

Eliminon erërat e këqija dhe lë një aromë të këndshme.

Eliminon bakteriet dhe kontaminimet e ndryshme nga tubat e ajrimit.

Masa: 150 ml

APLIKIMET:

Të gjitha sistemet e ajrit të kondicionuar në autovetura, furgonë, kamionë dhe makina bujqësore.

Gjithashtu i përshtatshëm edhe për sistemin e ajrit të kondicionuar në shtëpi.

UDHËZIME:

Ndizni motorin dhe hapeni ajrin e kondicionuar (AC) në fuqinë maksimale.

Vendoseni atë të ftohtë dhe në qarkullimin e brendshëm të ajrit.

Sigurohuni qe grilat e ventilimit të jenë të hapura plotësisht.

Tundeni mire konteinerin dhe vendoseni në pozicion vertikal tek dyshemeja e krahut të pasagjerit.

Shtypni aktivizuesin e konteinerit.

Mbyllni të gjitha dritaret dhe dyert e automjetit.

Lëreni motorin dhe kondicionerin ndezur (pa njeri brenda) për rreth 10 minuta.

Pas aplikimit, ventiloni plotësisht automjetin me dyer të hapura, duke siguruar që ajri i kondicionuar të jetë në fuqi maksimale dhe qarkullimi i brendshëm i mbyllur.

Fikni motorin dhe lërini dyert të hapura për rreth 15 minuta.

 

Klikoni këtu për të pare videon instalimit të produktit https://youtu.be/b_Eb3noLC5g

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Pastrues kondicioneri Super Fresh Super Help 150 ml

Pastrues kondicioneri Super Fresh Super Help 150 ml

Pastron sistemin e ajrit të kondicionimit dhe freskon interiorin e makinës suaj në më pak se 10 min.

Eliminon erërat e këqija dhe lë një aromë të këndshme.

Eliminon bakteriet dhe kontaminimet e ndryshme nga tubat e ajrimit.

Masa: 150 ml

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: