Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Pastrues disqesh Blue Whale 500 ml

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kimikate

RLPD06584

I disponueshëm

Pastron dhe shkëlqen të gjitha llojet e disqeve.

Përbërësit specialë të këtij pastruesi arrijnë të depërtojnë dhe shpërbëjnë papastërtitë e disqeve, të cilat janë shumë të vështira për tu hequr.

Më shumë detaje

650 LEK

Shto Hiqe

Pastron dhe shkëlqen të gjitha llojet e disqeve.

Përbërësit specialë të këtij pastruesi arrijnë të depërtojnë dhe shpërbëjnë papastërtitë e disqeve, të cilat janë shumë të vështira për tu hequr.

Mund të aplikohet tek disqet prej çeliku, alumini apo të kromuara, stemat apo kupat e diskut, parakolpet prej çeliku dhe kokat fundore të marmitës.

Masa: 500 ml

APLIKIMET:

Autovetura • Kamionë • Motoçikleta • Biçikleta

UDHËZIME:

Pastroni fillimisht depozitat e tepërta të baltës apo papastërtive të tjera.

Tundeni mirë përpara përdorimit.

Disqet duhet të jenë në temperaturë normale.

Spruconi direkt mbi disk.

Shmangni sprucimin e tepërt tek pjesët e frenave.

Prisni vetëm 1 minutë dhe pastrojeni me një furçë ose sfungjer pjesën e trajtuar për të hequr papastërtitë.

Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Pastrues disqesh Blue Whale 500 ml

Pastrues disqesh Blue Whale 500 ml

Pastron dhe shkëlqen të gjitha llojet e disqeve.

Përbërësit specialë të këtij pastruesi arrijnë të depërtojnë dhe shpërbëjnë papastërtitë e disqeve, të cilat janë shumë të vështira për tu hequr.

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: