Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Pastrues disqesh Super Help 400 ml

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kimikate

RLPD6400

I disponueshëm

Pastron dhe shkëlqen të gjitha llojet e disqeve, alumin apo material tjetër, stemat e diskut, parakolpet prej çeliku dhe kokat fundore të marmitës.

Thjesht spruconi tek disku dhe më pas pastrojeni me një furçë ose sfungjer.

Më shumë detaje

470 LEK

Cmim i reduktuar!

-12.96%

540 LEK

Shto Hiqe

Pastron dhe shkëlqen të gjitha llojet e disqeve, alumin apo material tjetër, stemat e diskut, parakolpet prej çeliku dhe kokat fundore të marmitës.

Thjesht spruconi tek disku dhe më pas pastrojeni me një furçë ose sfungjer.

Konteineri e mban presionin e lartë deri në pikën e fundit të solucionit.

Largon shpejt njollat e vajit, mbetjet e ferrotave dhe të gjitha llojet e papastërtive të tjera.

Masa: 400 ml

APLIKIMET:

Autovetura • Kamionë • Motoçikleta • Biçikleta.

PËRDORIMI:

Pastroni fillimisht depozitat e tepërta të baltës apo papastërtive të tjera.

Tundeni mirë përpara përdorimit.

Spruconi mbi disk.

Shmangni sprucimin e tepërt tek pjesët e frenave dhe dyshemesë.

Prisni vetëm 1 minutë dhe pastrojeni me një furçë ose sfungjer pjesën e trajtuar për të hequr papastërtitë.

Shpëlajeni me ujë të bollshëm.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Pastrues disqesh Super Help 400 ml

Pastrues disqesh Super Help 400 ml

Pastron dhe shkëlqen të gjitha llojet e disqeve, alumin apo material tjetër, stemat e diskut, parakolpet prej çeliku dhe kokat fundore të marmitës.

Thjesht spruconi tek disku dhe më pas pastrojeni me një furçë ose sfungjer.

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: