Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Boje Spray Getsun 330 ml Chrome Effect

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kimikate

RLBSG1010

I disponueshëm

Bojë me efekt kromimi.

Formon një shtresë si pasqyrë me efekt dekorues shumë të bukur.

Rezistent ndaj kushteve atmosferike.

Siguron ngjitje të fortë dhe ngjyrosje të qëndrueshme.

Thahet shpejt.

Ngjyra: Chrome

Spray: 330 ml

APLIKIMET:

Sipërfaqet prej metali, druri, qelqi, porcelani, ABS plastike dhe shumë lloje të tjera të materialeve.

shih me poshtë...

Më shumë detaje

450 LEK

Shto Hiqe

Bojë me efekt kromimi.

Formon një shtresë si pasqyrë me efekt dekorues shumë të bukur.

Rezistent ndaj kushteve atmosferike.

Siguron ngjitje të fortë dhe ngjyrosje të qëndrueshme.

Thahet shpejt.

Ngjyra: Chrome

Spray: 330 ml

APLIKIMET:

Sipërfaqet prej metali, druri, qelqi, porcelani, ABS plastike dhe shumë lloje të tjera të materialeve.

UDHËZIME:

Sipërfaqja ku do aplikohet boja duhet të jetë pa yndyra, ndryshk, lagështi, dylli, etj.

Përdoreni në temperaturë dhome rreth 20°C.

Tundeni fort për një ose dy minuta para përdorimit.

Mbajeni konteinerin 15-25 cm larg nga objekti që do të lyhet.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Boje Spray Getsun 330 ml Chrome Effect

Boje Spray Getsun 330 ml Chrome Effect

Bojë me efekt kromimi.

Formon një shtresë si pasqyrë me efekt dekorues shumë të bukur.

Rezistent ndaj kushteve atmosferike.

Siguron ngjitje të fortë dhe ngjyrosje të qëndrueshme.

Thahet shpejt.

Ngjyra: Chrome

Spray: 330 ml

APLIKIMET:

Sipërfaqet prej metali, druri, qelqi, porcelani, ABS plastike dhe shumë lloje të tjera të materialeve.

shih me poshtë...

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: