Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Boje Spray Getsun 400 ml Grey 301

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kimikate

RLBSG1011A-GRE

I disponueshëm

Bërë nga rezinë akrilike termoplastike nëpërmjet teknikave shumë të përparuara.

Rezistent ndaj kushteve atmosferike dhe ndaj gërryerjes.

Siguron ngjitje të fortë dhe ngjyrosje të qëndrueshme.

Thahet shpejt.

Ngjyra: Gri 301

Spray: 400 ml

APLIKIMET:

Sipërfaqet prej metali, druri, qelqi, lëkure, porcelani, ABS plastike dhe shumë lloje të tjera të materialeve.

shih me poshtë...

Më shumë detaje

400 LEK

Shto Hiqe

Bërë nga rezinë akrilike termoplastike nëpërmjet teknikave shumë të përparuara.

Rezistent ndaj kushteve atmosferike dhe ndaj gërryerjes.

Siguron ngjitje të fortë dhe ngjyrosje të qëndrueshme.

Thahet shpejt.

Ngjyra: Gri 301

Spray: 400 ml

APLIKIMET:

Sipërfaqet prej metali, druri, qelqi, lëkure, porcelani, ABS plastike dhe shumë lloje të tjera të materialeve.

UDHËZIME:

Sipërfaqja ku do aplikohet boja duhet të jetë pa yndyra, ndryshk, lagështi, dylli, etj.

Përdoreni në temperaturë dhome rreth 20°C.

Tundeni fort për një ose dy minuta para përdorimit.

Mbajeni konteinerin 15-35 cm larg nga objekti që do të lyhet.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Boje Spray Getsun 400 ml Grey 301

Boje Spray Getsun 400 ml Grey 301

Bërë nga rezinë akrilike termoplastike nëpërmjet teknikave shumë të përparuara.

Rezistent ndaj kushteve atmosferike dhe ndaj gërryerjes.

Siguron ngjitje të fortë dhe ngjyrosje të qëndrueshme.

Thahet shpejt.

Ngjyra: Gri 301

Spray: 400 ml

APLIKIMET:

Sipërfaqet prej metali, druri, qelqi, lëkure, porcelani, ABS plastike dhe shumë lloje të tjera të materialeve.

shih me poshtë...

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: