Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Solucion nxirje gomash 1000ML

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kimikate

SMSG2784

I disponueshëm

Solucion për nxirje dhe shkëlqim gomash.

E mban gomën elastike.

Aplikimi: goma, pedanat e dyerve dhe pjesë të tjera gome.

Efektive për të paktën 10 ditë.

Masa: 1000 ml

Më shumë detaje

550 LEK

Cmim i reduktuar!

-8.33%

600 LEK

Shto Hiqe

Solucion për nxirje dhe shkëlqim gomash.

E mban gomën elastike.

Aplikimi: goma, pedanat e dyerve dhe pjesë të tjera gome.

Efektive për të paktën 10 ditë.

Masa: 1000 ml

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Solucion nxirje gomash 1000ML

Solucion nxirje gomash 1000ML

Solucion për nxirje dhe shkëlqim gomash.

E mban gomën elastike.

Aplikimi: goma, pedanat e dyerve dhe pjesë të tjera gome.

Efektive për të paktën 10 ditë.

Masa: 1000 ml

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: