Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

MP3 Player FM Transmitter Bluetooth A25

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kasetofone & MP3 Player

RLMP3A25

I disponueshëm

Bluetooth MP3 player për makinë, me transmetues FM.

3 mënyra për të dëgjuar muzikë - Bluetooth, USB & kartë Micro SD.

Ju mundëson të flisni në telefon nëpërmjet lidhjes me Bluetooth.

Më shumë detaje

1,050 LEK

Shto Hiqe

Bluetooth MP3 player për makinë, me transmetues FM.

3 mënyra për të dëgjuar muzikë - Bluetooth, USB & kartë Micro SD.

Ju mundëson të flisni në telefon nëpërmjet lidhjes me Bluetooth.

Hapje, mbyllje apo redial nëpërmjet një butoni të vetëm.

Mikrofon i integruar dhe teknologji CVC Echo Cancellation.

Metoda e lidhjes:

Futeni pajisjen në portën e ndezësit të cigares.

Zgjidhni një frekuencë Bosh në radion e makinës (psh 87.5 MHZ). Provoni stacione të ndryshme nëse ka ndonjë interferencë.

Rregulloni frekuencën e pajisjes njësoj si ajo e radios.

Hapni Bluetooth-in e telefonit, gjeni emrin e pajisjes dhe lidheni.

Specifikime:

Tensioni i punës: 12/24V

Porta USB: 2 Porta (njëra për karikim, tjetra për të dëgjuar muzikë)

Formati i muzikës: MP3/WMA/FALC

Frekuencat FM: 87.5 - 108MHZ

Bluetooth version: V3.0 + EDR

Distanca e dedektimit Bluetooth: 5 m

Përmasat: ~ 8,6 x 6,1 x 4,1 cm

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

MP3 Player FM Transmitter Bluetooth A25

MP3 Player FM Transmitter Bluetooth A25

Bluetooth MP3 player për makinë, me transmetues FM.

3 mënyra për të dëgjuar muzikë - Bluetooth, USB & kartë Micro SD.

Ju mundëson të flisni në telefon nëpërmjet lidhjes me Bluetooth.

Shkruaj përshtypjen tënde

5 produkte të tjera në të njëjtën kategori: