Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Kase celesi Mercedes Benz 3 Butona

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kasa celesi

MSKC0203

Ska gjendje

Kasë celësi për Mercedes Benz me 3 butona.

Pa cip, pa bateri, pa celës metalik, thjesht kasa plastike.

Shërben për ta zëvendësuar me kasën tuaj ekzistuese të vjetër apo të thyer.

Thjesht hiqni komponentet e brendshëm të kasës së vjetër dhe vendosini tek kasa e re.

Nëse celësi juaj ka të njëjtën pamje, atëherë kjo i përshtatet.

Nuk ka nevojë për programim.

3 Butona (Hapje/Mbyllje/Bagazh)

E përshtatshme për Mercedes Benz:

C-Class (2001-2007)

E-Class (1998-2009)

shih më poshtë...

Më shumë detaje

1,350 LEK

Cmim i reduktuar!

-10%

1,500 LEK

Disponueshmëria: Ky produkt nuk është më gjendje

Kasë celësi për Mercedes Benz me 3 butona.

Pa cip, pa bateri, pa celës metalik, thjesht kasa plastike.

Shërben për ta zëvendësuar me kasën tuaj ekzistuese të vjetër apo të thyer.

Thjesht hiqni komponentet e brendshëm të kasës së vjetër dhe vendosini tek kasa e re.

Nëse celësi juaj ka të njëjtën pamje, atëherë kjo i përshtatet.

Nuk ka nevojë për programim.

3 Butona (Hapje/Mbyllje/Bagazh)

E përshtatshme për Mercedes Benz:

C-Class (2001-2007)

E-Class (1998-2009)

CLS / CLK (2001-2009)

ML (2005-2010)

B-Class / Mercedes SLK (2005-2010)

CL / S-Class (1999-2006)

  • Materiali: Plastike

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Kase celesi Mercedes Benz 3 Butona

Kase celesi Mercedes Benz 3 Butona

Kasë celësi për Mercedes Benz me 3 butona.

Pa cip, pa bateri, pa celës metalik, thjesht kasa plastike.

Shërben për ta zëvendësuar me kasën tuaj ekzistuese të vjetër apo të thyer.

Thjesht hiqni komponentet e brendshëm të kasës së vjetër dhe vendosini tek kasa e re.

Nëse celësi juaj ka të njëjtën pamje, atëherë kjo i përshtatet.

Nuk ka nevojë për programim.

3 Butona (Hapje/Mbyllje/Bagazh)

E përshtatshme për Mercedes Benz:

C-Class (2001-2007)

E-Class (1998-2009)

shih më poshtë...

Shkruaj përshtypjen tënde

11 produkte të tjera në të njëjtën kategori: