Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Karikues baterie & Starter Sherman Class 430 12/24V (400A)

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Karikues dhe starter baterie

URC430

I disponueshëm

Karikues baterie dhe starter makine profesional me rrota.

Dizenjuar për karikimin e baterive dhe ndezjen e motorit në rastet e shkarkimit të plotë të baterisë ose temperaturave shumë të ulëta të ambientit.

Më shumë detaje

31,000 LEK

Karikues baterie dhe starter makine profesional me rrota.

Dizenjuar për karikimin e baterive dhe ndezjen e motorit në rastet e shkarkimit të plotë të baterisë ose temperaturave shumë të ulëta të ambientit.

I përshtatshëm për autovetura, furgonë, kamionë, traktorë, makineri ndërtimi, etj.

Dizenjuar për: karikim normal, karikim të shpejtë dhe ndezje (start-up).

Parametrat teknike:

Tensioni i punës:50Hz AC 230V (1 Fazor)
Karikimi:12/24V
Rryma e karikimit:40A
Rryma e ndezjes (min/max):240A/400A
Kapaciteti i baterisë50-750Ah
Pesha:19.5 kg
Përmasat (L x W x H):25 x 30 x 60 cm (pa rrota)

Përfshin:

Seti i kapëseve të izoluara (2.0 m)

Kablli i fuqisë (1.7 m)

2 siguresa rezervë.

Manual përdorimi dhe mirëmbajtje.

Udhëzimet e sigurisë.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Karikues baterie & Starter Sherman Class 430 12/24V (400A)

Karikues baterie & Starter Sherman Class 430 12/24V (400A)

Karikues baterie dhe starter makine profesional me rrota.

Dizenjuar për karikimin e baterive dhe ndezjen e motorit në rastet e shkarkimit të plotë të baterisë ose temperaturave shumë të ulëta të ambientit.

Shkruaj përshtypjen tënde

3 produkte të tjera në të njëjtën kategori: