Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Kamera makine 70mai 1S Smart WiFi Dash Cam DVR (Xiaomi Ecosystem) + Karte Memorie

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kamera makine

BG453464701MCS

I disponueshëm

Xiaomi 70mai Smart WiFi Car DVR me sensor imazhi Sony IMX307.

Ofron një përvojë të shkëlqyer regjistrimi Full HD.

Lidhja WiFi ju mundëson në kohë reale të shihni regjistrimin dhe të ndani videot ose imazhet në mediat sociale.

Më shumë detaje

8,000 LEK

Cmim i reduktuar!

-500 LEK

8,500 LEK

Xiaomi 70mai Smart WiFi Car DVR me sensor imazhi Sony IMX307.

Ofron një përvojë të shkëlqyer regjistrimi Full HD.

Lidhja WiFi ju mundëson në kohë reale të shihni regjistrimin dhe të ndani videot ose imazhet në mediat sociale.

Shkarkoni aplikacionin "70mai" në telefonin tuaj përmes Google Play ose App Store për të monitoruar videot.

Mund të regjistroni video apo të bëni foto thjesht me kontroll zanor, pa prekur asgjë.

Karakteristikat kryesore:

● Kënd shikimi i gjerë, 130 gradë FOV.

● Regjistrimi i videos me rezolucion 1920 x 1080P Full HD.

● Komponentë të ndjeshëm ndaj dritës 1/2,8 inch për të kapur imazhe të qarta natën.

● Sensor i imazhit me ndjeshmëri të lartë Sony IMX307.

● Lidhje Wi-Fi në kohë reale.

● Teknologji e avancuar e kompresimit të imazhit H.264

● Ngjitës rezistent ndaj temperaturave të larta, siguron ngjitje të fortë dhe të sigurt në xhamin e përparmë.

● Dizajn kompakt dhe modern.

SPECIFIKIMET:

TË PËRGJITHSHME:

Marka: Xiaomi Ecosystem

Produkti: 70mai Smart Dash Cam 1S

Model: Midrive D06

Chipset: MSC8328P

Sensori i Imazhit: Sony IMX307 CMOS

Kënd i Gjerë: Lente me kënd të gjerë 130 gradë

Madhësia e Lenteve: 1/2.8 inch

Karta e Memories: Micro SD 16GB, 32GB, 64GB Class10 ose më lart

Rekomandohet kartë 32GB Class10 (E përfshirë).

Sistemi operativ i kërkuar: Android 4.1 e lart, iOS 8.0 e lart

FUNKSIONET:

Lidhje Wi-Fi në kohë reale

Starvis Night Vision

G-sensor

Regjistrim Ciklik

Monitorimi i Parkimit

Kontroll Zanor

Drita Treguese e Statusit

Time-Lapse Video

Microcosm Video

POWER:

Kapaciteti i Baterisë: 240mAh

Furnizim me Energji: Tek porta e ndezësit të cigares 5V 1.5A

VIDEO/FOTO/AUDIO:

Formati i Videos: MP4

Rezolucioni i Videos: 1080P

Video Frame Rate: 30fps

Sistemi Audio: Mikrofon & altoparlant i integruar (AAC)

TË TJERA:

Temp. e funksionimit: -10°C~60°C

Gjatësia e kabllit: 3.5M

Përmasat e produktit: 9.10 x 5.20 x 3,15 cm (Gjt. x Gjr. x Lt.)

PAKETIMI PËRFSHIN:

1x DVR Kamera, 1x Kabëll USB, 1x Karikues, 1x Ngjitës elektrostatik, 1x Ngjitës adeziv (i montuar tek bazamenti i kamerës), 1x Manual English, 1x Kartë Memorie Micro SDHC 32GB Class10

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Kamera makine 70mai 1S Smart WiFi Dash Cam DVR (Xiaomi Ecosystem) + Karte Memorie

Kamera makine 70mai 1S Smart WiFi Dash Cam DVR (Xiaomi Ecosystem) + Karte Memorie

Xiaomi 70mai Smart WiFi Car DVR me sensor imazhi Sony IMX307.

Ofron një përvojë të shkëlqyer regjistrimi Full HD.

Lidhja WiFi ju mundëson në kohë reale të shihni regjistrimin dhe të ndani videot ose imazhet në mediat sociale.

Shkruaj përshtypjen tënde

3 produkte të tjera në të njëjtën kategori: