Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Monitor makine TFT-LCD 4.3 inch

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kamera makine

SMMM00001

I disponueshëm

Monitor makine me display 4.3 inch TFT-LCD me ngjyra, për tu lidhur me kamerën e parkimit.

Ndizet automatikisht dhe shfaq pamjen nga kamera e pasme e parkimit, sapo automjeti fillon të eci mbrapsht (në momentin qe fusni marshin indietro).

Fiket automatikisht kur hiqni marshin indietro.

Dizajn i vogël dhe kompakt.

Mund të lidhet me kamera parkimi, DVD, VCD etj.

I përshtatshëm për autovetura, furgon, kampera, etj.

Specifikime:

Tensioni i punës: DC 12V

Madhësia e...

shih më poshtë...

Më shumë detaje

2,999 LEK

Shto Hiqe

Monitor makine me display 4.3 inch TFT-LCD me ngjyra, për tu lidhur me kamerën e parkimit.

Ndizet automatikisht dhe shfaq pamjen nga kamera e pasme e parkimit, sapo automjeti fillon të eci mbrapsht (në momentin qe fusni marshin indietro).

Fiket automatikisht kur hiqni marshin indietro.

Dizajn i vogël dhe kompakt.

Mund të lidhet me kamera parkimi, DVD, VCD etj.

I përshtatshëm për autovetura, furgon, kampera, etj.

Specifikime:

Tensioni i punës: DC 12V

Madhësia e ekranit: 4.3 inch TFT LCD me ngjyra

Rezolucioni: 320 x 240

Formati i shfaqjes: 96 x 54 mm (4: 3)

Video sistemi: PAL/NTSC

2 kanale në hyrje

Temperatura e funksionimit: -20 deri 50°C

Konsumi i energjisë: 2Watt

Përmasat: 11.7 x 7.7 x 1.5 cm

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Monitor makine TFT-LCD 4.3 inch

Monitor makine TFT-LCD 4.3 inch

Monitor makine me display 4.3 inch TFT-LCD me ngjyra, për tu lidhur me kamerën e parkimit.

Ndizet automatikisht dhe shfaq pamjen nga kamera e pasme e parkimit, sapo automjeti fillon të eci mbrapsht (në momentin qe fusni marshin indietro).

Fiket automatikisht kur hiqni marshin indietro.

Dizajn i vogël dhe kompakt.

Mund të lidhet me kamera parkimi, DVD, VCD etj.

I përshtatshëm për autovetura, furgon, kampera, etj.

Specifikime:

Tensioni i punës: DC 12V

Madhësia e...

shih më poshtë...

Shkruaj përshtypjen tënde

3 produkte të tjera në të njëjtën kategori: