Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Karikues makine USB Belkin 1 porte 3in1 + fishe Android + adaptor iPhone

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kabllo & karikues

TJF8J090BT04

Ska gjendje

Karikues makine 3në1, me cilësi të lartë.

E përshtatshme me çdo pajisje që karikohet me USB, si smartphones, tableta, kufje, kamera, ora, përfshirë pajisjet e gjeneratës së fundit.

Shpejtësi e lartë e karikimit.

Dizajn ultra kompakt, përshtatet në çdo makinë.

Sistem mbrojtje i integruar ndaj rrymës së lartë, tensioni të lartë dhe qarkut të shkurtër.

Specifikime:

Modeli: F8J090BT04-WHT

Hyrje: DC 12V

Porta USB: 1

Dalje: 5V / 2.1A / 10Watt

Gjatësia e kabllit: 1.0

shih më poshtë...

Më shumë detaje

790 LEK

Disponueshmëria: Ky produkt nuk është më gjendje

Karikues makine 3në1, me cilësi të lartë.

E përshtatshme me çdo pajisje që karikohet me USB, si smartphones, tableta, kufje, kamera, ora, përfshirë pajisjet e gjeneratës së fundit.

Shpejtësi e lartë e karikimit.

Dizajn ultra kompakt, përshtatet në çdo makinë.

Sistem mbrojtje i integruar ndaj rrymës së lartë, tensioni të lartë dhe qarkut të shkurtër.

Specifikime:

Modeli: F8J090BT04-WHT

Hyrje: DC 12V

Porta USB: 1

Dalje: 5V / 2.1A / 10Watt

Gjatësia e kabllit: 1.0 m

Paketimi përfshin:

1x Karikues USB

1x Kabëll karikimi Micro USB

1x Adaptor 8pin për iPhone

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Karikues makine USB Belkin 1 porte 3in1 + fishe Android + adaptor iPhone

Karikues makine USB Belkin 1 porte 3in1 + fishe Android + adaptor iPhone

Karikues makine 3në1, me cilësi të lartë.

E përshtatshme me çdo pajisje që karikohet me USB, si smartphones, tableta, kufje, kamera, ora, përfshirë pajisjet e gjeneratës së fundit.

Shpejtësi e lartë e karikimit.

Dizajn ultra kompakt, përshtatet në çdo makinë.

Sistem mbrojtje i integruar ndaj rrymës së lartë, tensioni të lartë dhe qarkut të shkurtër.

Specifikime:

Modeli: F8J090BT04-WHT

Hyrje: DC 12V

Porta USB: 1

Dalje: 5V / 2.1A / 10Watt

Gjatësia e kabllit: 1.0

shih më poshtë...

Shkruaj përshtypjen tënde

5 produkte të tjera në të njëjtën kategori: