Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Karikues makine USB Belkin 2 porta + fishe Android

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Kabllo & karikues

TJF8J070BT03

I disponueshëm

Karikues makine me 2 Porta USB, me cilësi të lartë.

Karikon 2 pajisje në të njëjtën kohë, përfshirë pajisjet e gjeneratës së fundit.

Shpejtësi e lartë e karikimit.

Dizajn kompakt, përshtatet në çdo makinë.

Sistem mbrojtje i integruar.

Unaza me dritë blu ju tregon nëse karikuesi është puthitur plotësisht në portë dhe pajisja juaj është duke u karikuar.

Specifikime:

Modeli: F8J070BT03-BLK

Hyrje: DC 12V

Porta USB: 2

Dalje P1: 5V / 2.1A / 10Watt

shih më poshtë...

Më shumë detaje

790 LEK

Shto Hiqe

Karikues makine me 2 Porta USB, me cilësi të lartë.

Karikon 2 pajisje në të njëjtën kohë, përfshirë pajisjet e gjeneratës së fundit.

Shpejtësi e lartë e karikimit.

Dizajn kompakt, përshtatet në çdo makinë.

Sistem mbrojtje i integruar.

Unaza me dritë blu ju tregon nëse karikuesi është puthitur plotësisht në portë dhe pajisja juaj është duke u karikuar.

Specifikime:

Modeli: F8J070BT03-BLK

Hyrje: DC 12V

Porta USB: 2

Dalje P1: 5V / 2.1A / 10Watt

Dalje P2: 5V / 2.1A / 10Watt

Gjatësia e kabllit: 1.2 m

Paketimi përfshin:

1x Karikues USB me 2 Porta

1x Kabëll karikimi Micro USB

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Karikues makine USB Belkin 2 porta + fishe Android

Karikues makine USB Belkin 2 porta + fishe Android

Karikues makine me 2 Porta USB, me cilësi të lartë.

Karikon 2 pajisje në të njëjtën kohë, përfshirë pajisjet e gjeneratës së fundit.

Shpejtësi e lartë e karikimit.

Dizajn kompakt, përshtatet në çdo makinë.

Sistem mbrojtje i integruar.

Unaza me dritë blu ju tregon nëse karikuesi është puthitur plotësisht në portë dhe pajisja juaj është duke u karikuar.

Specifikime:

Modeli: F8J070BT03-BLK

Hyrje: DC 12V

Porta USB: 2

Dalje P1: 5V / 2.1A / 10Watt

shih më poshtë...

Shkruaj përshtypjen tënde

5 produkte të tjera në të njëjtën kategori: