Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Perde dielli anesore 44x38 cm Set2

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Grila & mbrojtese dielli

RLPD58242

I disponueshëm

Perde dielli rrjetë për xhamat anësore të makinës.

Mbajnë diellin larg dhe zvogëlojnë temperaturën brenda në makinë.

Më shumë detaje

340 LEK

Shto Hiqe

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Perde dielli rrjetë për xhamat anësore të makinës.

Mbajnë diellin larg dhe zvogëlojnë temperaturën brenda në makinë.

Shoqërohen me tapa me vakum për një fiksim sa më të mirë.

Mjaft të theshta për tu montuar.

Materiali: Rrjetë

Përmasat: 44 x 38 cm

Ngjyra: E Zezë

Paketimi: 1 Çift

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Perde dielli anesore 44x38 cm Set2

Perde dielli anesore 44x38 cm Set2

Perde dielli rrjetë për xhamat anësore të makinës.

Mbajnë diellin larg dhe zvogëlojnë temperaturën brenda në makinë.

Shkruaj përshtypjen tënde

7 produkte të tjera në të njëjtën kategori: