Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Mbrojtese dielli 70x135 cm Bubble 200gr/m²

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Grila & mbrojtëse dielli

RLMD58237

I disponueshëm

Mbrojtëse dielli reflektuese e dyanshme.

Cilësi e përmirësuar 200gr/m²

Mbron interiorin e automjetit nga rrezet UV.

Më shumë detaje

490 LEK

Shto Hiqe

Kujdes: Ky është artikulli i fundit!

Cilësi e përmirësuar 200gr/m²

Mbron interiorin e automjetit nga rrezet UV.

Bërë nga material reflektiv termik.

E përshtatshme për autovetura dhe mini-van.

Vjen me 2 tapa me vakum për fiksim në xham.

Mban automjetin më të freskët dhe të mbrojtur nga rrezatimi i diellit.

Ngjyra: Silver

Përmasat: 70 x 135 cm

  • Gjerësia: 70 cm
  • Gjatësia: 135 cm

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Mbrojtese dielli 70x135 cm Bubble 200gr/m²

Mbrojtese dielli 70x135 cm Bubble 200gr/m²

Mbrojtëse dielli reflektuese e dyanshme.

Cilësi e përmirësuar 200gr/m²

Mbron interiorin e automjetit nga rrezet UV.

Shkruaj përshtypjen tënde

9 produkte të tjera në të njëjtën kategori: