Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Perde dielli anesore 65x38CM Cartech set2

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Grila & mbrojtëse dielli

RLPDA58243

I disponueshëm

Perde dielli rrjetë për xhamat anësore të makinës.

Një zgjedhje e mirë për të mbajtur diellin larg dhe për të zvogëluar temperaturën brenda në makinë.

Shoqërohen me tapa me vakum për një fiksim sa më të mirë.

Mjaft të theshta për tu montuar.

Materiali: Rrjetë

Përmasat: 65 x 38 cm

Ngjyra: E Zezë

Paketimi: 1 Cift

Më shumë detaje

350 LEK

Cmim i reduktuar!

-12.5%

400 LEK

Shto Hiqe

Perde dielli rrjetë për xhamat anësore të makinës.

Një zgjedhje e mirë për të mbajtur diellin larg dhe për të zvogëluar temperaturën brenda në makinë.

Shoqërohen me tapa me vakum për një fiksim sa më të mirë.

Mjaft të theshta për tu montuar.

Materiali: Rrjetë

Përmasat: 65 x 38 cm

Ngjyra: E Zezë

Paketimi: 1 Cift

  • Lartësia: 38 cm
  • Gjatësia: 65 cm
  • Materiali: Rrjetë

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Perde dielli anesore 65x38CM Cartech set2

Perde dielli anesore 65x38CM Cartech set2

Perde dielli rrjetë për xhamat anësore të makinës.

Një zgjedhje e mirë për të mbajtur diellin larg dhe për të zvogëluar temperaturën brenda në makinë.

Shoqërohen me tapa me vakum për një fiksim sa më të mirë.

Mjaft të theshta për tu montuar.

Materiali: Rrjetë

Përmasat: 65 x 38 cm

Ngjyra: E Zezë

Paketimi: 1 Cift

Shkruaj përshtypjen tënde

6 produkte të tjera në të njëjtën kategori: