Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Aromatike makine Little Joe I Love You

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Grila e ventilimit

RLLJL3808

I disponueshëm

Sportiv, freskues, gjallërues!

Dizajn unik dhe aroma natyrale.

Aroma: Vanilla

Një aromë që s’ka nevojë për përshkrim, e dashur në të gjithë botën.

Më shumë detaje

590 LEK

Shto Hiqe

Sportiv, freskues, gjallërues!

Dizajn unik dhe aroma natyrale.

Aroma: Vanilla

Një aromë që s’ka nevojë për përshkrim, e dashur në të gjithë botën.

Pastron ajrin, nxit përqëndrimin dhe na mban në humor të mirë.

Prodhuar duke përdorur vetëm përbërës me cilësi të lartë.

100% jo toksike.

Vendoset tek grila e ventilimit.

Kohezgjatja: deri 45 ditë

Pas përdorimit si aromatik në makinë, ai mund të aromatizojë hapësira të vogla, si sirtarë, çanta apo një dollap të vogël, deri në 1 vit.

Permasat: 5 x 4 x 2 cm (Lt. x Gjr. x Th.)

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Aromatike makine Little Joe I Love You

Aromatike makine Little Joe I Love You

Sportiv, freskues, gjallërues!

Dizajn unik dhe aroma natyrale.

Aroma: Vanilla

Një aromë që s’ka nevojë për përshkrim, e dashur në të gjithë botën.

Shkruaj përshtypjen tënde

7 produkte të tjera në të njëjtën kategori: