Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Fshirese xhami Rainflex 375 mm fleksibel

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Fshirëse xhami

13471

I disponueshëm

Fshirëse xhami totalisht fleksibël

Kompozim i ri gome;

Dizajn aerodinamik dhe pa kornize metalike;

Materiale me cilësi të lartë;

Performance e shkëlqyer edhe në kushte ekstreme klimaterike.

Kit me 10 adaptore universale të përfshira, duke siguruar përshtatje ne 98% të automjeteve.

Gjatesia: 375 mm / 15"

Paketimi: 1 cope

Më shumë detaje

700 LEK

Shto Hiqe

Fshirëse xhami totalisht fleksibël

Kompozim i ri gome;

Dizajn aerodinamik dhe pa kornize metalike;

Materiale me cilësi të lartë;

Performance e shkëlqyer edhe në kushte ekstreme klimaterike.

Kit me 10 adaptore universale të përfshira, duke siguruar përshtatje ne 98% të automjeteve.

Gjatesia: 375 mm / 15"

Paketimi: 1 cope

  • Lartësia: 375 mm / 15"
  • Pesha: 0.22 kg

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Fshirese xhami Rainflex 375 mm fleksibel

Fshirese xhami Rainflex 375 mm fleksibel

Fshirëse xhami totalisht fleksibël

Kompozim i ri gome;

Dizajn aerodinamik dhe pa kornize metalike;

Materiale me cilësi të lartë;

Performance e shkëlqyer edhe në kushte ekstreme klimaterike.

Kit me 10 adaptore universale të përfshira, duke siguruar përshtatje ne 98% të automjeteve.

Gjatesia: 375 mm / 15"

Paketimi: 1 cope

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: