Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Fshirese xhami Premium 480 mm

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Fshirëse xhami

13410

I disponueshëm

Fshirese xhami me kornize metalike dhe harqe.

Gomine 100% natyrale per nje jetegjatesi me te madhe.

Veshur me shtresë grafiti.

E pershtatshme per te gjitha stinet.

Kit me 3 adaptore universale të përfshira.

Gjatesia: 480 mm / 19"

Paketimi: 1 cope

Më shumë detaje

300 LEK

Cmim i reduktuar!

-14.29%

350 LEK

Shto Hiqe

Fshirese xhami me kornize metalike dhe harqe.

Gomine 100% natyrale per nje jetegjatesi me te madhe.

Veshur me shtresë grafiti.

E pershtatshme per te gjitha stinet.

Kit me 3 adaptore universale të përfshira.

Gjatesia: 480 mm / 19"

Paketimi: 1 cope

  • Gjatësia: 480 mm / 19"

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Fshirese xhami Premium 480 mm

Fshirese xhami Premium 480 mm

Fshirese xhami me kornize metalike dhe harqe.

Gomine 100% natyrale per nje jetegjatesi me te madhe.

Veshur me shtresë grafiti.

E pershtatshme per te gjitha stinet.

Kit me 3 adaptore universale të përfshira.

Gjatesia: 480 mm / 19"

Paketimi: 1 cope

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: