Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Fshirese xhami e mbrapme Bosch Rear 280 mm (3397008634)

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Fshirese te mbrapme

3397008634

I disponueshëm

Bosch Rear, me adaptor origjinal specifik sipas automjetit.

Gjatësia: 280 mm (11")

Instalimi: Mbrapa

Paketimi: 1 copë

Më shumë detaje

1,250 LEK

Shto Hiqe

Bosch Rear, me adaptor origjinal specifik sipas automjetit.

Gjatësia: 280 mm (11")

Instalimi: Mbrapa

Paketimi: 1 copë

 

INFORMACIONE:

Seria: REAR

Tipi i fshirëses: Flat

Nr i produktit 3397008634

Kodi i Shkurtër: A282H

 

CILËSIA BOSCH

Shikueshmëri e përsosur në çdo kusht të motit, edhe me shpejtësi të lartë.

Performanca më e mirë e fshirjes falë teknologjisë inovative Bosch të gominës së fshirëses.

Jetëgjatësi më e madhe për shkak të presionit uniform të kontaktit.

Më pak probleme me insektet dhe papastërtitë e vështira për tu hequr.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Fshirese xhami e mbrapme Bosch Rear 280 mm (3397008634)

Fshirese xhami e mbrapme Bosch Rear 280 mm (3397008634)

Bosch Rear, me adaptor origjinal specifik sipas automjetit.

Gjatësia: 280 mm (11")

Instalimi: Mbrapa

Paketimi: 1 copë

Shkruaj përshtypjen tënde

17 produkte të tjera në të njëjtën kategori: