Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Fshirese xhami Bosch AeroTwin 650/650 mm VW, Porsche (3397009034)

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Fshirese Flat

3397009034

I disponueshëm

Bosch AeroTwin Original, me adaptor origjinal specifik sipas automjetit.

 

APLIKIMET:

PORSCHE Cayenne 2007 >

VOLKSWAGEN (VW) Touareg (7L_) 2003 – 2010

VOLKSWAGEN (VW) Touareg (7P_) 2010 - 2018

Më shumë detaje

4,300 LEK

Shto Hiqe

Bosch AeroTwin Original, me adaptor origjinal specifik sipas automjetit.

 

APLIKIMET:

PORSCHE Cayenne 2007 >

VOLKSWAGEN (VW) Touareg (7L_) 2003 – 2010

VOLKSWAGEN (VW) Touareg (7P_) 2010 - 2018

 

INFORMACIONE:

Gjatësia: 650 & 650 mm (26" & 26")

Instalimi: Përpara

Paketimi: 1 Çift

Seria: AEROTWIN Original (A)

Tipi i fshirëses: Flat

Nr i produktit 3397009034

Kodi i Shkurtër: A034S

 

CILËSIA BOSCH

Shikueshmëri e përsosur në çdo kusht të motit, edhe me shpejtësi të lartë.

Teknologji inovative Power Protection Plus (PPP) e patentuar, për rezultate të përsosura të fshirjes.

Jetëgjatësi më e madhe për shkak të presionit uniform të kontaktit.

Më pak probleme me insektet dhe papastërtitë e vështira për tu hequr.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Fshirese xhami Bosch AeroTwin 650/650 mm VW, Porsche (3397009034)

Fshirese xhami Bosch AeroTwin 650/650 mm VW, Porsche (3397009034)

Bosch AeroTwin Original, me adaptor origjinal specifik sipas automjetit.

 

APLIKIMET:

PORSCHE Cayenne 2007 >

VOLKSWAGEN (VW) Touareg (7L_) 2003 – 2010

VOLKSWAGEN (VW) Touareg (7P_) 2010 - 2018

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: