Kategoritë

Prodhuesit

Produktet që keni parë

Fshirese xhami Bosch AeroTwin 600/550 mm Mercedes W213, CLS (3397014242)

Porosite direkt ne Whatsapp duke klikuar ketu

Fshirese Flat

3397014242

I disponueshëm

Bosch AeroTwin Original, me adaptor origjinal specifik sipas automjetit.

 

APLIKIMET:

MERCEDES-BENZ CLS 2017 >

MERCEDES-BENZ E-Class W213 2016 >

Më shumë detaje

4,000 LEK

Shto Hiqe

Bosch AeroTwin Original, me adaptor origjinal specifik sipas automjetit.

 

APLIKIMET:

MERCEDES-BENZ CLS 2017 >

MERCEDES-BENZ E-Class W213 2016 >

 

INFORMACIONE:

Gjatësia: 600 & 550 mm (24" & 22")

Instalimi: Përpara

Paketimi: 1 Çift

Seria: AEROTWIN Original (A)

Tipi i fshirëses: Flat

Nr i produktit 3397014242

Kodi i Shkurtër: A242S

 

CILËSIA BOSCH

Shikueshmëri e përsosur në çdo kusht të motit, edhe me shpejtësi të lartë.

Teknologji inovative Power Protection Plus (PPP) e patentuar, për rezultate të përsosura të fshirjes.

Jetëgjatësi më e madhe për shkak të presionit uniform të kontaktit.

Më pak probleme me insektet dhe papastërtitë e vështira për tu hequr.

Asnjë koment aktualisht.

Shkruaj përshtypjen tënde

Fshirese xhami Bosch AeroTwin 600/550 mm Mercedes W213, CLS (3397014242)

Fshirese xhami Bosch AeroTwin 600/550 mm Mercedes W213, CLS (3397014242)

Bosch AeroTwin Original, me adaptor origjinal specifik sipas automjetit.

 

APLIKIMET:

MERCEDES-BENZ CLS 2017 >

MERCEDES-BENZ E-Class W213 2016 >

Shkruaj përshtypjen tënde

30 produkte të tjera në të njëjtën kategori: